Allegoeds Vakanties

Allegoeds Vakanties organiseert al meer dan 45 jaar vakanties voor ouderen in Nederland, begeleid door enthousiaste vrijwilligers en waar nodig met de zorg die u gewend bent. Ons motto: u bent nooit te oud voor vakantie!

Er zijn speciale arrangementen voor mantelzorgers en verzorgden samen, beginnend dementerenden en ouderen die intensieve zorg nodig hebben. We bieden ook vakanties aan voor ouderen die weinig tot geen zorg nodig hebben.

Deskundige, betrokken vrijwilligers doen er alles aan om u een heerlijke vakantie te bezorgen. Onze volledig verzorgde vakanties kenmerken zich nog meer door:
- de kleinschalige opzet;
- een gezellig activiteitenprogramma, waar u naar wens aan kunt deelnemen;
- verblijf in mooie en geschikte accommodaties in Nederland. Een deel van de vakantieweken vindt plaats in ons eigen, volledig aangepaste groepshotel Het Bosgoed in Lunteren;
- de mogelijkheid om thuis opgehaald te worden en na de vakantie weer thuisgebracht te worden.

Allegoeds Vakanties

Contactgegevens

telefoon: 0318-485183
email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
website: http://www.allegoedsvakanties.nl
facebook: http://www.facebook.com/allegoedsvakanties

Vakanties van Allegoeds Vakanties

Arrangement op de Veluwe - ouderen met intensieve zorg

Arrangement op de Veluwe - ouderen met intensieve zorg

Allegoeds Vakanties

Arrangement op de Veluwe - ouderen met intensieve zorg

Een volledig verzorgde vakantie voor als u afhankelijk bent van lichte tot intensieve zorg door een lichamelijke beperking of aandoening. Een team van vrijwilligers is aanwezig om u te begeleiden en de zorg te geven die u nodig heeft. Op deze manier kunt u zonder zorgen genieten van uw vakantie. Ook uw mantelzorger is van harte welkom om mee te komen. Kom genieten op de prachtige Veluwe!
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Arrangement op de Veluwe - ouderen met intensieve zorg

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

Weldadige rust op de Veluwe - Vakanties voor ouderen

Weldadige rust op de Veluwe - Vakanties voor ouderen

Allegoeds Vakanties

Weldadige rust op de Veluwe - Vakanties voor ouderen

Welkom op de Veluwe, natuurgebied met ruisende bossen, lieflijke dorpjes, herten, schaapskuddes en rust, veel weldadige rust. Groot Stokkert is een volledig aangepaste viersterren accommodatie in Wapenveld. U bent hier van harte uitgenodigd voor een ontspannen vakantie op deze bijzondere locatie! Een enthousiast team van vrijwilligers verleent, evt. i.s.m. de thuiszorg, de zorg en begeleiding.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Weldadige rust op de Veluwe - Vakanties voor ouderen

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Vakanties voor ouderen en mantelzorgers samen

Vakanties voor ouderen en mantelzorgers samen

Allegoeds Vakanties

Vakanties voor ouderen en mantelzorgers samen

Wanneer u zorgt voor uw partner, ouder, broer, zus of goede vriend(in) kan dat veel van u vragen. Om de zorg vol te kunnen houden is een vakantie geen overbodige luxe. Met Allegoeds kunt u - samen met de persoon die u verzorgt - op vakantie. Tijdens de vakantie kunt u samen genieten of er alleen op uittrekken met de geruststellende gedachte dat de zorg voor de ander in goede handen is.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties voor ouderen en mantelzorgers samen

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

8-daags zomerarrangement voor ouderen op de Veluwe

8-daags zomerarrangement voor ouderen op de Veluwe

Allegoeds Vakanties

8-daags zomerarrangement voor ouderen op de Veluwe

Wakker worden van het gefluit van de vogels, genieten van de mooie natuur en het buiten zijn. De zomer is mooi in Allegoeds Groepshotel Het Bosgoed in Lunteren! U bent er even helemaal uit en geniet van de goede zorgen van onze vrijwilligers. Tijdens uw verblijf is er een gezellig programma. Vakantie voor ouderen met een lichte tot intensieve zorgvraag. Ook uw mantelzorger is van harte welkom.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

8-daags zomerarrangement voor ouderen op de Veluwe

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Zomerarrangement voor ouderen in Friesland

Zomerarrangement voor ouderen in Friesland

Allegoeds Vakanties

Zomerarrangement voor ouderen in Friesland

Ondanks uw zorgvraag toch op vakantie! Een enthousiast team van vrijwilligers is aanwezig om u, eventueel in samenwerking met de thuiszorg, de begeleiding en zorg te geven die u nodig heeft. Ook uw mantelzorger is van harte welkom in het gezellige hotel De Vrije Vogel in Elsloo (Fr.). Dit hotel is een uitstekende uitvalsbasis om zowel Friesland als Drenthe te ontdekken tijdens uw vakantie.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Zomerarrangement voor ouderen in Friesland

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

8-daags zomerarrangement in De Beemster

8-daags zomerarrangement in De Beemster

Allegoeds Vakanties

8-daags zomerarrangement in De Beemster

Tijdens dit zomerarrangement voor ouderen met een lichte zorgvraag staat u een zomers programma te wachten. U kunt hierbij denken aan een bezoek aan een gezellige (kaas)markt of een uitstapje naar bijv. een museum. Een rondrit door de mooie Beemster of een tocht in een fluisterbootje is ook zeker de moeite waard. En ook het strand is dichtbij. Komt u samen met andere leeftijdsgenoten genieten?
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

8-daags zomerarrangement in De Beemster

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

6-daags herfstarrangement op de Veluwe

6-daags herfstarrangement op de Veluwe

Allegoeds Vakanties

6-daags herfstarrangement op de Veluwe

Wat is er mooier dan de herfst doorbrengen in een bosrijke omgeving? U bent van harte welkom in Allegoeds Groepshotel Het Bosgoed in Lunteren (Veluwe). Geniet van de kleurrijke bladeren en de frisse lucht. U bent er even helemaal uit en geniet van de goede zorgen van onze vrijwilligers. Vakantie voor ouderen met een lichte tot intensieve zorgvraag. Ook uw mantelzorger is van harte welkom.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

6-daags herfstarrangement op de Veluwe

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Op vakantie gaan… alles van thuis even achter u laten en u in gezelschap van anderen volledig laten verzorgen, leuke uitstapjes maken en doen waar u zin in hebt. Kijkt u er ook naar uit? Er zijn mogelijkheden genoeg, ook als u begeleiding of zorg nodig heeft. Allegoeds biedt volledig verzorgde vakanties aan met zorg en begeleiding voor senioren. Kijkt u voor alle mogelijkheden op de website.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Aanmelden nieuwsbrief

vul a.u.b. uw voornaam in
vul a.u.b. uw achternaam in
vul a.u.b. uw e-mailadres in

NBAV: kwaliteit in aangepaste vakanties

De Nederlandse Branchevereniging Aangepaste Vakanties (NBAV) vindt dat iedereen met een beperking een heerlijke vakantie verdient. Daarom is er het NBAV-Keurmerk. Alle NBAV-leden onderschrijven de strenge kwaliteitseisen, zoals goede voorlichting en communicatie, een perfecte zorg en heldere prijsstelling. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Kwaliteit krijgt zo een naam.

lees verder op NBAV.nl