Allegoeds Vakanties

Allegoeds Vakanties organiseert al meer dan 45 jaar vakanties voor ouderen in Nederland, begeleid door enthousiaste vrijwilligers en waar nodig met de zorg die u gewend bent. Ons motto: u bent nooit te oud voor vakantie!

Er zijn speciale arrangementen voor mantelzorgers en verzorgden samen, beginnend dementerenden en ouderen die intensieve zorg nodig hebben. We bieden ook vakanties aan voor ouderen die weinig tot geen zorg nodig hebben.

Deskundige, betrokken vrijwilligers doen er alles aan om u een heerlijke vakantie te bezorgen. Onze volledig verzorgde vakanties kenmerken zich nog meer door:
- de kleinschalige opzet;
- een gezellig activiteitenprogramma, waar u naar wens aan kunt deelnemen;
- verblijf in mooie en geschikte accommodaties in Nederland. Een deel van de vakantieweken vindt plaats in ons eigen, volledig aangepaste groepshotel Het Bosgoed in Lunteren;
- de mogelijkheid om thuis opgehaald te worden en na de vakantie weer thuisgebracht te worden.

Allegoeds Vakanties

Contactgegevens

telefoon: 0318-485183
email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
website: http://www.allegoedsvakanties.nl
facebook: http://www.facebook.com/allegoedsvakanties

Vakanties van Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen en mantelzorgers samen

Vakanties in Nederland voor ouderen en mantelzorgers samen

Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen en mantelzorgers samen

Wanneer u zorgt voor uw partner, ouder, broer, zus of goede vriend(in) kan dat veel van u vragen. Om de zorg vol te kunnen houden is een vakantie geen overbodige luxe. Met Allegoeds kunt u - samen met de persoon die u verzorgt - op vakantie. Tijdens de vakantie kunt u samen genieten of er alleen op uittrekken met de geruststellende gedachte dat de zorg voor de ander in goede handen is.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen en mantelzorgers samen

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

7-daagse vakantie ‘Zomer in de Beemster’ – voor ouderen met een zorgvraag

7-daagse vakantie ‘Zomer in de Beemster’ – voor ouderen met een zorgvraag

Allegoeds Vakanties

7-daagse vakantie ‘Zomer in de Beemster’ – voor ouderen met een zorgvraag

U bent van harte welkom in het pittoreske De Rijp, een vissersdorp in Noord-Holland. Tijdens dit zomerarrangement staat u een zomers programma te wachten met leuke uitstapjes. Denk bijv. aan een tochtje met een fluiterboot of een mooie rondrit door de Beemster. Komt u ook genieten?
Vakantie voor als u een lichte tot intensieve zorgvraag heeft. Ook uw mantelzorger/partner is welkom.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

7-daagse vakantie ‘Zomer in de Beemster’ – voor ouderen met een zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

7-daags Haardvuurarrangement op de Veluwe – voor ouderen met een zorgvraag

7-daags Haardvuurarrangement op de Veluwe – voor ouderen met een zorgvraag

Allegoeds Vakanties

7-daags Haardvuurarrangement op de Veluwe – voor ouderen met een zorgvraag

De herfst heeft zijn intrede gedaan en koning winter staat voor de deur. Het behaaglijke (aangepaste) hotel Het Bosgoed is dan een fijne plek om u een week te laten verwennen. Een weekje niet zelf koken en geen boodschappen doen, alleen maar genieten van heerlijk eten en drinken, een uitgebreid programma en onderlinge gezelligheid. Komt u genieten van de warme sfeer en goede zorgen?
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

7-daags Haardvuurarrangement op de Veluwe – voor ouderen met een zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

Midzomerarrangement op de Veluwe – ouderen met zorgvraag

Midzomerarrangement op de Veluwe – ouderen met zorgvraag

Allegoeds Vakanties

Midzomerarrangement op de Veluwe – ouderen met zorgvraag

Ondanks uw zorgvraag toch op vakantie! Midden in de zomer staan de deuren van Allegoeds Groepshotel Het Bosgoed voor u open. De vrijwilligers zetten u in het zonnetje en bieden een gezellig programma aan. Ook uw mantelzorger/partner is welkom. Wat let u nog om heerlijk te komen genieten van het buiten zijn in een mooie bosrijke omgeving?
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Midzomerarrangement op de Veluwe – ouderen met zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

Genieten in het Drents-Friese Wold – voor ouderen met een zorgvraag

Genieten in het Drents-Friese Wold – voor ouderen met een zorgvraag

Allegoeds Vakanties

Genieten in het Drents-Friese Wold – voor ouderen met een zorgvraag

Ondanks uw zorgvraag toch op vakantie! Een enthousiast team van vrijwilligers is aanwezig om u, eventueel in samenwerking met de thuiszorg, de begeleiding en zorg te geven die u nodig heeft. Ook uw mantelzorger/partner is van harte welkom in het gezellige hotel De Vrije Vogel in Elsloo (Fr.). Dit hotel is een uitstekende uitvalsbasis om zowel Friesland als Drenthe te ontdekken tijdens uw vakantie.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Genieten in het Drents-Friese Wold – voor ouderen met een zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

Vakanties voor ouderen met dementie

Vakanties voor ouderen met dementie

Allegoeds Vakanties

Vakanties voor ouderen met dementie

Kijkt u ook uit naar een volledig verzorgde vakantie met leuke uitstapjes op maat? Er is veel mogelijk, ook als uw partner, vader of moeder te maken heeft met beginnende dementie. Onze vrijwilligers staan dag en nacht voor u beiden klaar en bezorgen u graag een ontspannen vakantie waarin u zelf het tempo bepaald. Gasten met beginnende dementie zijn ook alleen welkom in deze vakanties.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties voor ouderen met dementie

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Dementerenden
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Vakanties in Nederland - voor ouderen met een zorgvraag

Vakanties in Nederland - voor ouderen met een zorgvraag

Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland - voor ouderen met een zorgvraag

Ondanks uw zorgvraag toch op vakantie! U bent van harte welkom in de vakantie-arrangementen van Allegoeds. U kunt naar diverse bestemmingen in ons mooie land. De accommodaties zijn zorgvuldig geselecteerd en geschikt voor ouderen. Onze vrijwilligers staan voor u klaar. Tijdens uw verblijf kunt u deelnemen aan een gezellig programma. Benieuwd naar onze vakanties? Bekijk ze allemaal op onze website.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland - voor ouderen met een zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Rolstoel gebonden
 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Volwassenen 45-65
 • Senioren 65+

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Op vakantie gaan… alles van thuis even achter u laten en u in gezelschap van anderen volledig laten verzorgen, leuke uitstapjes maken en doen waar u zin in hebt. Kijkt u er ook naar uit? Er zijn mogelijkheden genoeg, ook als u begeleiding of zorg nodig heeft. Allegoeds biedt volledig verzorgde vakanties aan met zorg en begeleiding voor senioren. Kijkt u voor alle mogelijkheden op de website.
Allegoeds Vakanties

Bekijk meer vakanties van: Allegoeds Vakanties

Vakanties in Nederland voor ouderen met een lichte zorgvraag

Reisgezelschap:

 • Groepsreis
 • Groepsreis met mantelzorger

Zorgvakantie voor:

 • Ouderen / senioren
 • Minder validen

Leeftijdscategorie:

 • Senioren 65+

Aanmelden nieuwsbrief

vul a.u.b. uw voornaam in
vul a.u.b. uw achternaam in
vul a.u.b. uw e-mailadres in

NBAV: kwaliteit in aangepaste vakanties

De Nederlandse Branchevereniging Aangepaste Vakanties (NBAV) vindt dat iedereen met een beperking een heerlijke vakantie verdient. Daarom is er het NBAV-Keurmerk. Alle NBAV-leden onderschrijven de strenge kwaliteitseisen, zoals goede voorlichting en communicatie, een perfecte zorg en heldere prijsstelling. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Kwaliteit krijgt zo een naam.

lees verder op NBAV.nl